Zamiatarki - TEAM CLEAN

Zamiatarki: TEAM CLEAN

Nasze produkty TEAM CLEAN gwarantują najlepszą skuteczność sprzątania dla przemysłu i służb utrzymania dróg – do każdego zastosowania oferujemy odpowiednią maszynę.

TEAM CLEAN
SUPER HEROES

Gigantyczna podczas pracy.

Zamiatarki bema SUPER HEROES odznaczają się dużą mocą, która gwarantuje zdolność ciągłej pracy na dużych powierzchniach. Dzięki ponadprzeciętnie dużym szczotkom o średnicy 920 mm te wytrzymałe maszyny bez problemu radzą sobie także na nierównym podłożu. Dodatkową zaletą jest przy tym ogumienie pneumatyczne o średnicy 460 mm. Rolkowa kompensacja poziomu z automatycznym dostosowaniem nachylenia sprawia, że zamiatanie na spadzistym lub wznoszącym się terenie nie stanowi żadnego problemu.

Bezpośrednio do naszych SUPER HEROES:
 
> Zamiatarka bema Titan Dual
> Zamiatarka bema Jumbo

TEAM CLEAN
PROFESSIONALS

Uniwersalna i mocna w zbieraniu.

Dzięki systemowi Dual maszyny bema PROFESSIONALS mogą zarówno zbierać nieczystości jak i zamiatać.
Do zamiatania wystarczy unieść hydraulicznie zasobnik na nieczystości – i już można przystąpić do pracy. Do obsługi wszystkich urządzeń hydraulicznych, takich jak główny walec zamiatający i szczotki boczne, oraz do otwierania zasobnika na nieczystości potrzebny jest tylko jeden obwód sterujący dwustronnego działania.

Bezpośrednio do naszych PROFESSIONALS:
 
> Zamiatarka bema 75 Dual Power-Master
> Zamiatarka bema 35 Dual
> Zamiatarka bema 30 Dual
> Zamiatarka bema 3 Robust

TEAM CLEAN
STREET FIGHTER

Czystość na wszystkich szlakach.

Kompaktowa konstrukcja zamiatarek wagi lekkiej STREET FIGHTER umożliwia ich optymalne zastosowanie z pojazdami komunalnymi. Przy projektowaniu szczególną uwagę przykładaliśmy do niewielkiej masy. Niska wysokość konstrukcyjna gwarantuje dobrą widoczność z pojazdu. Maszyna jest wyposażona w napęd mechaniczny poprzez wał przegubowy lub napęd hydrauliczny za pomocą wysokowydajnego silnika gerotorowego.

Bezpośrednio do naszych STREET FIGHTERN:
 
> Zamiatarka bema Kommunal 600 Dual
> Zamiatarka bema Kommunal 520 Dual
> Zamiatarka bema Kommunal 400 Dual

TEAM CLEAN
MAGIC TOOL

Bezpyłowo w wewnątrz i na zewnątrz.

MAGIC TOOL to idealna zamiatarka do sprzątania wnętrz i terenów zewnętrznych. Całkowicie zamknięta obudowa maszyny umożliwia pracę bezkurzową. Ponadto wzbijanie pyłu można ograniczyć do minimum, korzystając z zespołu zraszającego. Specjalne walce zamiatające zbierają bez problemu zarówno uporczywe nieczystości grube, jak i drobny kurz.

Bezpośrednio do naszych MAGIC TOOL:
 
> Zamiatarka bema 40 Industry

TEAM CLEAN
EASY RIDER

Multitalenty.

Różnorodne warianty montażowe sprawiają, że zamiatarki EASY RIDER to prawdziwe multitalenty współpracujące z różnymi pojazdami nośnymi. Są to tak zwane modele podstawowe. Do obsługi wszystkich urządzeń hydraulicznych, takich jak główny walec zamiatający i szczotki boczne, oraz do otwierania zasobnika na nieczystości potrzebny jest tylko jeden obwód sterujący dwustronnego działania.

Bezpośrednio do naszych EASY RIDERN:
 
> Zamiatarka bema 25
> Zamiatarka bema 20

Limpar
Zamiatarki

z napędem mechanicznym

Polecamy Państwu między innymi szeroką ofertę zamiatarek osiowych i zamiatarek radialnych jak i zamiatarki z panelami do ciągników do trawy oraz ciągników jednoosiowych.
Wydajne zamiatarki do użycia przez cały rok dla utrzymania w czystości powierzchni brukowanych, chodników, miejsc parkingowych, wjazdów i terenu zakładów.
Dzięki swojej łatwej obsłudze i rozsądnemu rozłożeniu ciężaru, urządzenia te są odpowiednie zarówno dla gospodyni domowej jak i gospodarza domu lub kierownika usług.